Nowoczesny Rezonans Magnetyczny w Żywcu

Artykuł sponsorowany
Na początku listopada br. na terenie Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żywcu przy ulicy Henryka Sienkiewicza 52 uruchomiona została nowoczesna pracownia rezonansu magnetycznego HELIMED. Odtąd pacjenci szpitala oraz okoliczni mieszkańcy mogą korzystać z zaawansowanej diagnostyki obrazowej MRI.

Kompleksowa diagnostyka obrazowa

W listopadzie na terenie Szpitala w Żywcu (ul. H. Sienkiewicza 52) otwarto pracownię rezonansu magnetycznego HELIMED. Nowa inwestycja, rezonans Siemens Avanto 1,5T, to kolejny, obok tomografu komputerowego, aparatu RTG i USG, sprzęt najwyższej klasy, do którego dostęp uzyskali pacjenci z Żywiecczyzny. Nowoczesne aparaty umożliwiają wykonanie kompleksowej diagnostyki obrazowej na miejscu, bez konieczności transportu do placówek zewnętrznych - to nieocenione wsparcie dla żywieckich lekarzy, którzy każdego dnia diagnozują około 200 pacjentów, co rocznie przekłada się na około 60 000 badań.

rezonans

Wyniki rezonansu „od ręki”

Rezonans magnetyczny Siemens Avanto 1,5T to nie tylko niezwykła precyzja, ale i szybkość oraz wygoda. Zaimplementowane rozwiązania skróciły czas oczekiwania na wyniki, które w kilka sekund trafiają do komputera lekarza, dzięki synchronizacji z wewnętrzną siecią komputerową. Również pacjenci otrzymują je bardzo szybko - w tym samym dniu, w którym wykonano badanie.

Usługi medyczne najwyższej jakości

Centrum Diagnostyki Obrazowej HELIMED posiada sieć pracowni na Śląsku i Opolszczyźnie. Każda z placówek funkcjonuje zgodnie z najwyższymi standardami, co potwierdzają posiadane przez firmę certyfikaty jakości ISO. Pracownia rezonansu w Żywcu to nowoczesny aparat, zaawansowane technologie oraz profesjonalna i wysoko wykwalifikowana kadra.

Krótki czas oczekiwania

Terminy rezonansu magnetycznego w żywieckim HELIMED-zie wyglądają zachęcająco. Kolejka oczekujących nie jest długa. Badanie można wykonać w przeciągu kilku dni. W celu rejestracji, należy skontaktować się z główną infolinią: 32 355 95 10.

Dodaj ogłoszenie